Rok działalności www.ISJAD.pl

Internetowa Szkoła Językowa Agnieszka Drummer – Małgorzata Grabowska obchodzi dziś, 10 czerwca,  swoje pierwsze urodziny 🙂.

W ciągu tego roku w ramach naszej szkoły odbyło się ponad 60 webinarów, ponad 30 kursów i niezliczone lekcje indywidualne. Z okazji tej ważnej rocznicy pytamy: co Wam się najbardziej podobało? Piszcie proszę w komentarzach. Wśród wszystkich komentujących rozlosujemy (losowo!, za pomocą random.org) możliwość darmowego uczestnictwa we wszystkich naszych webinarach aż do końca roku 2014 (będzie ich jeszcze do tej pory kilkadziesiąt).

Na odpowiedzi czekamy do niedzieli, 15 czerwca, godz. 16:00.

Powodzenia! 🙂

PS

Dziękujemy bardzo za odpowiedzi!

Zwycięzca został wylosowany! We wszystkich naszych webinarach (czyli ofertach z początkową literą W…) do samego końca roku 2014 może zupełnie za darmo brać udział: Magdalena.

Szczegóły omówimy mailem :).

Gratulujemy serdecznie!

Kolejna taka szansa będzie pewnie za rok :).

 

isjad481

18 comments

 1. Mi najbardziej podobała się aktywna dyskusja w komentarzach i odpowiedzi na różne wątpliwości językowe.

 2. Uwielbiam ISJAD i polecam znajomym, którzy chcą, bądź potrzebują nauczyć się języka niemieckiego. Szczególnie cenię sobie ogromny wybór webinarów i lekcje indywidualne. Nauka języka na najwyższym poziomie, a przy tym w niezwykle sympatycznej atmosferze. Trzymam kciuki za kolejne rocznice pełne sukcesów!
  Agnieszko, jesteś najlepsza, ale to powtarzam od lat!:)

 3. Najbardziej ze wszystkiego zaskoczyły mnie promocje dla fanów strony „Język niemiecki” oraz całkowicie darmowe webinary. Tyle wiedzy za tak niewiele? Niesamowite! Niezwykłe, bo świadczy o chęci rzeczywistego podzielenia się wiedzą, a nie tylko „dorobienia się”. Gratuluję 🙂

  I mogę tylko dodać, że żałuję tak późnego dołączenia do ISJAD. Ale zamierzam to nadrobić, bo kurs Metoda AD przekonuje mnie z lekcji na lekcję, że niemiecki jest sensownym językiem, którego warto się uczyć.
  Dziękuję pani Agnieszko za pasję, którą przekuwa Pani na co dzień w sukces wszystkich swoich uczniów.

 4. Największą frajdę sprawiła mi nauka, która z czasem przemieniła się w dobrą zabawę z językiem niemieckim. Jestem pełna podziwu dla Pani za czas, który nam Pani poświęca i serce, które wkłada Pani w każdy webinar.

  Dziękuje za możliwość nauki języka niemieckiego w takiej formie oraz za drogocenne, jasno przekazywane nam wskazówki.

 5. Ciekawe pytanie 🙂 mnie się podoba w tej szkole to, że prawdę mówiąc pokochałam niemiecki. I jak to w miłości, z nią bywa różnie: raz się chce a raz nie uczyć, raz rozumem a czasami muszę poświęcić jej więcej czasu. Cieszę się że znalazłam Metodę AD.

 6. Bardzo doceniam webinary, te gratisowe są chyba ewenementem na rynku i oczywiście prawdziwą perełką (nie mogę odżałować tego, że obecnie nie mogę z nich korzystać). Potrafi Pani dotrzeć do ucznia, czego szczerze gratuluję!
  Dziękuję za przekazaną wiedzę.

 7. Poczucie humoru-webinary są prowadzone z uśmiechem a nauka języka staje się przyjemnością.Poświęcenie i czasami bezinteresowna pomoc w dzisiejszych czasach to rzadkość. Wykłady są prowadzone fachowo, naprawdę można zrozumieć jak się uczestniczy. Prosta forma nauki, każdy może wybrac sobie co go interesuje a wybór jest duży. Dostępne ceny , duże zniżki, co miesiąc wiedza za darmo.Mam ogromne szczęście ,że korzystam z takiej formy dokształcania i ogromnie polecam wszystkim którzy chcą sie nauczyć języka niemieckiego .Wyłożona ”Kawa na ławę”:)

 8. Najbardziej podoba mi się sposób przekazywania wiedzy. Zachęca, wciąga i mobilizuje do dalszego poznawania. Materiał przygotowany jest z wielkim zaangażowaniem. Widać i czuć ogromną pasję Pani Agnieszki do języka niemieckiego. Duże brawa!

 9. przekonanie nas do tego, że niemieckiego nie tylko warto, ale i można się z przyjemnością nauczyć

 10. Mimo to że uczyłam się języka niemieckiego przez wiele lat w szkole, to podczas webinarów dowiaduję się ciągle czegoś nowego, a co najważniejsze przydatne w życiu codziennym, gdyż językiem niemieckim muszę posługiwać się na co dzień. To co w szkole wydawało mi się niemożliwe do zapamiętania teraz pamiętam i jakoś to się wydaję prostsze. Choć do perfekcji jeszcze daleko niestety.. Pozdrawiam 🙂

 11. Dobry wieczór!
  Najbardziej w Internetowej Szkole Językowej spodobał pomysł prowadzenia zajęć. Zajęcia stały się przez to ciekawsze, więcej można było się dowiedzieć. Od momentu, kiedy powstała ISJAD takich zajęć pojawiło się więcej. Życzę dalszych sukcesów, owocnej pracy i równie ciekawych wykładów.
  Pozdrawiam
  Jakub Jeliński

 12. Najbardziej podobała mi sie cierpliwosc w powtarzaniu, umiejetnosc wyjasniania z wyczuciem co rozumie ktos kto jeszcze nie zna jezyka 🙂

 13. W webinarach podoba mi się otwartość Prowadzącej oraz wbrew pozorom indywidualne podejście do każdego uczestnika :). Sama zadawałam pytania, po jego zakończeniu, niezwiązane z tematem webinaru i zawsze otrzymałam odpowiedź.

 14. Wg mnie Pani bardzo dobrze prowadzi webinary, kursy itp.,które gromadzą co raz to większa liczbę osób. Przekazywane są w łatwy, przyswajający sposób, które docierają do różnych odbiorców; mający różny poziom nauczania oraz są o różnym wieku.

  Podoba mi się Pani sposób podejścia do tematów odnośnie webinarów itp., które dają nam jasny obraz przejżystości, zrozumienia; są bardzo pouczające i przydatne Nam w komunikacji. Takim przykładem jest m.in. ostatni webinar, który ukazuje nam przydane słownictwo nie tylko na wakacje, ale i w życiu codziennym podczas pobytu w Niemczech, w Austrii czy w Szwajcarii.

  Sama korzystam z Pani strony internetowej ISJAD dzięki, której dowiaduje się o różnych promocjach np. o webinarach darmowych czy o zapoznaniu się ze stroną internetową METODAAD poprzez którą dobrze rozumiem niemiecki i potrafię komunikować się w różnych sytuacjach.
  Dzięki temu niemiecki jest dla mnie prosty i zrozumiały.

  Życzę Państwu z okazji roku powstania strony ISJAD wielu sukcesów w życiu zawodowym, siły i wytrwałości wprowadzeniu m.in. strony, webinarów itp. …..:)

 15. Nie stety nie miałem możliwości jeszcze zapoznać się z tą metodą nauczenia się…ale jestem bardzo chętny…uwielbiam niemiecki……..=)

 16. najbardziej ujął mnie sposób przekazywania wiedzy o języku niemieckim i w ogóle sposób w jaki pani tłumaczy język, językiem prostym, obrazowym, łatwo docierającym do odbiorcy. Na myśl przychodzi mi od razu niestandardowość przekazu. Jestem pełna podziwu!

 17. Bardzo chętnie przekonam się o jakości prowadzonych zajęć, na razie nie miałem możliwości, ale czytając wypowiedzi innych uczestników pokładam w nich wielkie nadzieje! Pozdrawiam, gratuluję i życzę kolejnych sukcesów!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s