Pożegnanie – ostatni post na tym blogu

Drodzy czytelnicy!

Czy czasami nie mielibyście ochoty zrzucić swojej skóry jak wąż i „zdefiniować się na nowo”?

Bo właśnie tak JA się teraz czuję.

Prowadzę tego bloga od 2010 roku, to w sumie już naprawdę kawał czasu (a dokładnie biorąc 79 miesięcy). Może mnie się tak szczególnie wydaje, bo akurat te ostatnie 6 lat było w moim życiu wyjątkowo intensywnych: dwie międzynarodowe i kilka lokalnych przeprowadzek, napisanie i wydanie kilkunastu podręczników, 3 ogromne projekty internetowe (na czele z  www.metodaAD.pl) i różne inne ciekawe i niespodziewane atrakcje, których tak hojnie dostarcza nam życie. Nie nudziło mi się, łagodnie mówiąc.

Już od dłuższego czasu moi bliscy i dalsi znajomi „marudzili”, że ten blog wygląda nie tak, jak powinien. Ok, nie mam niestety zdolności graficznych, a moje umiejętności informatyczne też nie są jakieś super i odsuwałam zajęcie się tym problemem jak długo się dało. Teraz akurat jest lato, wszyscy (oprócz mnie, notorycznej pracoholiczki) powyjeżdżali na urlopy, więc i mniej osób tu zagląda. To idealna pora, aby wreszcie zrobić porządek.

ZOSTAWIAM tego bloga tu w sieci, bo statystyki powiadają, że bardzo dużo czytelników korzysta z tego, co publikowałam przez ostatnie lata, ale od tej pory zapraszam wszystkich na nowe, wyglądające bardziej współcześnie wydanie bloga:

http://agnieszkadrummer.pl/

Docelowo pod powyższym nowym adresem zintegruję pewnie z blogiem swoją główną stronę internetową (dotychczas: https://agnieszka-drummer.com/), ale to jeszcze trochę potrwa. W każdym razie TU już więcej nic nowego pisać nie będę. Odlatujemy na nową domenę.

1 (3)

Reklama

8 comments

  1. Pewnie wszystkim (a przynajmniej mi) ciśnienie podskoczyło, gdy przeczytałam „POŻEGNANIE – OSTATNI POST NA TYM BLOGU” Na szczęście przenosisz się na nową stronę, która faktycznie prezentuje się bardziej na czasie.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s