Darmowe webinary w isjad.pl

Jak już ostatnio pisałam, Internetowa Szkoła Językowa Agnieszka Drummer – Małgorzata Grabowska „rozkręca się” coraz bardziej :).

Dlatego postanowiłyśmy m.in. prowadzić też regularnie darmowe spotkania, rodzaj webinarów, dla wszystkich uczących się niemieckiego.

Jak będą wyglądać takie spotkania i o czym będziemy mówić?

Każde spotkanie będzie trwało najwyżej godzinę. Będzie to rodzaj webinaru, tzn. wielu słuchaczy plus ktoś wykładający na żywo (np. ja, czyli Agnieszka Drummer lub Pani Prof. Grabowska). Przed webinarami będziemy się Was pytać (zapewne na facebooku), CO byście chcieli usłyszeć, czego się nauczyć itp. Spośród Waszych życzeń, pytań i sugestii wybierzemy coś na każdy z webinarów.

Planujemy taki „rozkład jazdy” na każdy z darmowych webinarów ISJAD:

1. Część teoretyczna:
a. dla początkujących
b. dla zaawansowanych
c. dla wszystkich – techniki nauki itp.

2. Część na życzenie (po wcześniejszym zapytaniu WAS)

3. Odpowiedzi na Wasze pytania zadawane na żywo.

Oczywiście za każdym razem będzie zupełnie coś innego :).

Jak się zapisać?

TU ZNAJDZIECIE LINK DO SPISU WSZYSTKICH NASZYCH KURSÓW. Po prostu odnajdźcie w nich te darmowe webinary w każdą ostatnią niedzielę miesiąca i się zapiszcie na listę :).

Przed każdym webinarem (ok. 30 do 60 min przed) każdy zapisany dostanie LINK DOSTĘPU. Kliknięcie na ten link przenosi Was automatycznie do tzw. „wirtualnego pokoju”, w którym odbywa się spotkanie. Szacujemy, że na każdym spotkaniu będzie kilkadziesiąt osób. Wirtualny pokój mamy wykupiony na maksymalnie 500 osób na raz, GDYBY było więcej zgłoszeń to o wzięciu udziału decyduje oczywiście kolejność zapisów.

Do usłyszenia!

A usłyszymy się konkretnie 27 października, 24 listopada i 29 grudnia 2013,  następnie 26 stycznia, 23 lutego, 30 marca, 27 kwietnia i 25 maja 2014, a potem zobaczymy dalej ;).

ad_logo_v2

Reklama

14 comments

 1. Dzień dobry Pani!
  Właśnie dzisiaj zapisałem się na 3 najbliższe wykłady 27.10, 24.11 i 29.12. Po jakim czasie zgłoszenie dotrze do Pani?
  Pozdrawiam

 2. I teraz tak: wysłałem zgłoszenie i dostanę linka do wirtualnego pokoju godzinę przed danym webinarem na maila którego podałem w zgłoszeniu i wejdę do wirtualnego pokoju i spokojnie na Panią czekam. Dobrze rozumiem?

 3. Jest jeszcze jedna fajna rzecz
  Chodzi mi o różnorodność temat to znaczy, że na każdym seminarium/wykładzie będzie przerabiana inna kwestia. To dobrze, szukam inspiracji, ucząc się.

 4. Jest jeszcze jedna fajna rzecz
  Chodzi mi o różnorodność tematów to znaczy, że na każdym seminarium/wykładzie będzie przerabiana inna kwestia. To dobrze, szukam inspiracji, ucząc się.

 5. Mam pytanie odnośnie internautów.
  Jest tak, że na danym wykładzie jest np: 30, 40, 50 osób, ale może być ich więcej. Tak więc moje pytanie brzmi: Ile osób przeciętnie jest na Pani wykładach ? Pewnie wszystko zależy od tematu danego wykładu- na jednym mniej na innym więcej, więc ile to średnio wychodzi?

  1. Baaardzo różnie. Od 10 do 500 osób. Nasz wykupiony wirtualny pokój mieści maks. 500 osób i na razie nie ma potrzeby płacenia więcej za większy ;). Ale ten na 500 słuchaczy jest akurat, zdarzało się już ponad 400 uczestników.

 6. Dziękujemy bardzo za fajny webinar. Ten webinar był ciekawy. Mamy nadzieję, że równie ciekawy będzie 29 grudnia.
  Pozdrawiamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s