31 marca – dzień 31…

… i ostatni 🙂

Na koniec Wyzwania Majowego postanowiłyśmy (prof. Grabowska i ja) urządzić spotkanie na żywo na facebooku.

Spotkanie odbędzie się konkretnie tu: https://www.facebook.com/events/942829305730140/ dziś od godziny 17 do 19.

W „programie”:
– odpowiedzi na Wasze pytania
– pytania do Was
– zagadki
– ciekawostki
krótko mówiąc kontakt na żywo 🙂

T3__20140311_416453

PS

Tym, którzy nie są zarejestrowani na fb lub nie zdążą tam dotrzeć dziś między godz. 17 a 19 bardzo dziękujemy za udział w „Wyzwaniu”. Jutro rozlosujemy nagrody i powiadomimy wszystkich, kto co wygrał :).

11 comments

  1. niestety nie będzie mnie na wieczornym spotkaniu Dziękuję za to wyzwanie i czekam na następne 🙂 w którym bardzo chętnie wezmę udział Pozdrawiam wszystkich i serdecznie gratuluję jutrzejszym szczęśliwcom 🙂

  2. Niestety dzisiaj nie mogę być w tych godzinach. Było bardzo fajnie, dziękuję. Mam ochotę na następne wyzwanie, da się zrobić????

  3. Nie jestem zarejestrowana na Facebooku i z tego powodu nie będę mogła uczestniczyć w dzisiejszym spotkaniu. Pani Agnieszce i wszystkim uczestniczącym w akcji „Niefacebookowiczom”, chciałabym bardzo podziękować za wspólnie spędzone 30 dni. Codzienne Wyzwania Marcowe to miło spędzony czas z językiem niemieckim i z Wami. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

  4. Ja też bardzo Paniom dziękuję za sympatyczną marcową zabawę. Niestety, nie zawsze mogę uczestniczyć w różnych zadaniach. Wnuk ma zawsze pierwszeństwo.:)))

  5. Witam, jestem anty Facebook-owy i z tego powodu nie uczestniczyłem w dzisiejszym spotkaniu. Dziękuję Pani Agnieszce i Pani Małgosi za wykonaną pracę ( zwłaszcza za cierpliwość przy odczytywaniu zwrotów typu „ja mówić”) a wszystkim uczestniczącym w akcji anty Facebookowiczom” i tym co lubią „Face”, dziękuję za wspólne pokonywanie maratonu językowego. Pozdrawiam serdecznie.
    Adam

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s