Klasa plus

Miesięcznik Komputer Świat rozpoczął w lecie ciekawą ogólnopolską akcję, na którą można się „załapać” jeszcze do końca grudnia 2014. Akcja nazywa się właśnie „KLASAplus”. A co daje? Sporo i to za darmo.

W skrócie mówiąc jest tak, że państwowe SZKOŁY mogą się zgłaszać do tego programu. Jeśli więc jesteś nauczycielem, to warto się zgłosić, a jeśli jesteś uczniem, to warto namówić do tego swojego nauczyciela. I on będzie coś z tego miał i Ty – jako uczeń.

O tym, jak to wszystko działa napisane jest tu:  http://klasaplus.pl/, a  wszystkie gratisy, dodatki, pigułki wiedzy itd. itp. są pod adresem  http://ksplus.komputerswiat.pl/klasaplus.

Materiały są ciekawe nie tylko dla tych, którzy akurat uczą się języków obcych (choć także – jak widać na załączonym obrazku), ale dla wszystkich mający jakąkolwiek styczność z internetem. Czyli dla wszystkich.

(kliknij na obrazek, aby go powiększyć)

KlasaPLUS

Z okazji tego dodatku do Komputer Świata na portalu www.isjadplus.pl znalazły się zupełnie darmowe ćwiczenia do niemieckiego – właśnie dla uczestników tej akcji, ale oczywiście zapraszamy też WSZYSTKICH INNYCH do przerobienia ich sobie za darmo.

(PS

Nie, www.isjadPLUS.pl nie było plagiatem „plusa”, domenę isjadPLUS wykupiłyśmy w kwietniu 2014, na długo przed programem KLASplus ;).)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s