Programowanie www.metodaAD.pl – firma intuiline.pl

Ponieważ na mój internetowy kurs niemieckiego – www.metodaAD.pl – zapisuje się coraz więcej chętnych postanowiłam kilka miesięcy temu zainwestować w znacznie ulepszoną postać dotychczasowego portalu. Oczywiście wykonawcę takiego projektu można wybrać z niewyobrażalnej ilości ofert. Mój wybór padł na poznańską firmę www.intuiline.pl.

Dlaczego?

Z różnych powodów.

Po pierwsze, „znam” –  wprawdzie tylko internetowo ale zawsze – obu właścicieli firmy, pana Mirka Moskwę i pana Marka Szukałę. W kontakcie jesteśmy już od ok. 7 lat i realizowaliśmy wspólnie już inne projekty.

Po drugie, akurat ta firma zna się na programowaniu m.in. portali i aplikacji do nauki języków, mają nawet własny portal www.langeffect.pl.

Po trzecie, podoba mi się bardzo podejście firmy, tzn. jej właścicieli, do klienta – czyli w tym wypadku do mnie.

Po trzech miesiącach programowania portal www.metodaAD.pl ujrzał światło dzienne 1 sierpnia 2013.

Pomijając fakt, że portal uważam za bardzo udany pod każdym względem, to chciałabym tu autentycznie pochwalić jego wykonawców – za wybitnie KONSTRUKTYWNĄ współpracę. Panowie Mirek i Marek podeszli do zadania nie tylko jako wykonawcy, czyli programiści mojego pomysłu, lecz też z wielkim zaangażowaniem konkretnego, logicznego i kostruktywnego współmyślenia. Dzięki temu wprowadzone zostały różne ciekawe rozwiązania, o których początkowo sama w ogóle nie pomyślałam.

Do pracy używaliśmy programu do projektów, przez który obie strony – ja jako zleceniodawca, a firma intuliline jako wykonawca – byliśmy w stałym kontakcie i na bieżąco jeśli chodzi o wszystkie wątki pracy (kompetencje i zadania w intuiline były oczywiście rozdzielone, nie „wszyscy robili wszystko”).

Również teraz, PO zakończeniu samego projektu nie tylko mogę się w każdej chwili zwrócić z dowolną drobnostką. Reakcja jest zawsze błyskawiczna i bardziej niż zadowalająca.

Krótko mówiąc polecam wszystkim firmę www.intuiline.pl – potrafią dobrze zaprogramować nie tylko portal do nauki języków obcych, ale też masę innych ciekawych rozwiązań online.

intuiline

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s