Metoda AD, czyli www.metodaad.pl

Metoda Agnieszki Drummer, czyli moja :).  Pisałam już o niej tu i tam (kursyniemieckiego.de, www.metodaad.blogspot.de).

Dziś przechodzimy na nowy adres internetowy, czyli z kursyniemieckiego.de na www.metodaad.pl. Ten nowy adres internetowy jest wygodniejszy i łatwiejszy do odnalezienia w polskim internecie. Ale to nie jedyna zmiana, zmiany są WIELKIE.

Oto najważniejsze z nich:

  • Znacznie łatwiejsza obsługa nowego portalu
  • Dużo lepszy wygląd, czyli grafika nowego portalu
  • Możliwość rozwiązywania wszystkich ćwiczeń wielokrotnie, a nie tylko jeden raz
  • Automatyczna obsługa przedpłat, czyli płacisz i natychmiast masz punkty na naukę, nie trzeba już czekać na dojście przelewu
  • Ulepszony system cen, krótko mówiąc nauka w portalu tanieje
  • Klucz do ćwiczeń widoczny jest od razu po zakończeniu pracy – nie musicie już czekać do północy, aby go zobaczyć
  • Portal www.metodaad.pl współpracuje ściśle z ISJAD – Internetową Szkołą Językową Agnieszki Drummer. Uczestnicy kursów w ISJAD dostają dodatkowe punkty gratisowe na naukę w portalu. Uczniowie portalu dostają zniżki na kursy w ISJAD.

A co pozostaje tak, jak było?

  • Oczywiście MATERIAŁ, czyli lekcje niemieckiego, bo są po prostu SKUTECZNE, jak twierdzi stale rosnąca grupa zadowolonych uczniów.
  • Nie zmienia się oczywiście także fakt, że nie można przerobić więcej niż jednej lekcji dziennie. Wiem, że niektórych to irytuje, zwłaszcza na początku nauki, ale WIEM również, że w ten sposób „zmuszam” Was do systematyczności, a m.in. dzięki temu osiągacie takie świetne wyniki. Pozwolę sobie tu zacytować jednego z maili, którego ostatnio dostałam:
Dzień dobry Pani Agnieszko,
właśnie dotarłem do końca kursu AD. Rzeczywiście jest wyjątkowy. Potrafiła Pani znaleźć klucz do niezwykle skutecznego sposobu wyjaśnienia zawiłości niemieckiej gramatyki. Dziękuję.
Za dodatkowy atut uważam „zaszyty” w systemie mechanizm premiowania systematyczności. Ja osobiście starałem się go wykorzystać maksymalnie. W efekcie wyrobiłem sobie nawyk codziennego kontaktu z nauką niemieckiego. Teraz na dalszą drogę „pozostał mi” Codziennik…
Pozdrawiam serdecznie.
K. R.
.
.

Wszystkich nowych chętnych zapraszam do rejestracji w nowym portalu www.metodaad.pl. Wszyscy zarejestrowani w dotychczasowym portalu kursyniemieckiego.de dostaną (lub dostali już) maila z instrukcją, jak zalogować się do nowego portalu, aby tam kontynuować naukę.  Uwaga! Jeśli mail nie doszedł, to wystarczy na http://www.metodaad.pl podać swojego maila i PRZYPOMNIEĆ sobie hasło. Oczywiście wszystkie przedpłaty są przeniesione do nowego prtalu, więc nikt nic nie traci, a tylko zyskuje – bo lekcje w nowym portalu są tańsze.

Metoda AD

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s