kursyniemieckiego.de – będą duże zmiany! :)

Mój portal do bezstresowej, skutecznej nauki niemieckiego niedługo bardzo się odmieni. Zmieniamy dosłownie wszystko, aby było jeszcze lepiej, prościej, łatwiej, ładniej i nawet też taniej.

Nowych zainteresowanych nauką niemieckiego proszę o nierejestrowanie się. Portal wprawdzie jeszcze działa, ale trudno mi powiedzieć, jak długo jeszcze w dotychczasowej formie. Maksymalnie do końca lipca.

WSZYSCY zarejestrowani w portalu dostaną maila z informacjami co dalej. Oczywiście NIC nie przepadnie i będzie można bez problemu kontynuować naukę.

Obrazek

2 comments

  1. Pani Agnieszko!
    Chciałem zapytać się o prezentację multimedialną z wczorajszego wykładu. Chciałem zapytać gdzie ona się znajduje? Wczoraj uczestniczyłem w wykładzie i tej prezentacji na maila nie mam.

    1. Z rozsyłaniem prezentacji jest pewien problem, bo musiała zostać BARDZO wygięta, aby program do webinarów skonwertował ją tak, żeby była w miarę oglądalna. Teraz w oryginale wszystko jest totalnie poprzesuwane i nie wiem kiedy będziemy mieć czas na doszlifowanie wszystkiego tak, aby było prezentowalne w normalny sposób ;).

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s