Pierwszy rok www.kursyniemieckiego.de :)

Dziś rocznica oficjalnego strartu mojego portalu www.kursyniemieckiego.de (Aktualizacja: nowy adres to www.metodaAD.pl).

Z tej okazji wszyscy NOWI uczniowie, którzy zarejestrują się DZIŚ, czyli 9 czerwca 2013 od północy do północy, dostaną automatycznie WIĘCEJ darmowych punktów na naukę na start.

Wszyscy dotychczasowi, tzn. już zarejestrowani w portalu dostaną też dodatkowe punkty z okazji „urodzin” portalu 🙂 O ile przerobią jedną lekcję właśnie dziś, czyli od 9 czerwca od północy do północy.

(Te „urodzinowe” punkty dodam w poniedziałek, 10 czerwca po południu/wieczorem).  Swoją drogą albo – albo, tzn. albo dodatkowe punkty przy rejestracji albo dodatkowe punkty urodzinowe dla dotychczasowych uczniów ;).

kn

Dziękuję wszystkim za lawinę miłych słów i pochwał. Najpóźniej w sierpniu planujemy większe zmiany w portalu, lepszą grafikę, nowocześniejszy wygląd, bardziej intuicyjną obsługę itd. itp. Wszystko zostanie uproszczone i unowocześnione, obiecuję! 🙂

9 comments

 1. Przepraszam bardo, ale trochę za drogi taki kurs. Szkoda, że za każdą lekcje trzeba osobno płacić.

  Co do treści trudno ocenić, na razie przerobiłam jedna lekcję, więc zobaczę 🙂

  1. Bo ja wiem… no ok. 200 zł za miesiąc nauki codziennie to nie aż tak dużo ;). Są droższe kursy ;). Ale są i tańsze! Nie zawsze jednak cena jest najważniejsza, mnie chodzi o wyjątkową skuteczność…

  2. Agata z całym szacunkiem ale muszę się z Tobą nie zgodzić. Chodziłam na korepetycje do absolwentki germanistyki przez ok 1rok (2h tyg) gdzie za godz płaciłam 30-35zł.(Nie licząc czasu, kosztów dojazdu). Odkąd trafiłam na stronę pani Agnieszki na korki nie chodzę. Też na początku podchodziłam nieco sceptycznie aczkolwiek cena mi nie przeszkadzała, bo w porównaniu z korkami tutaj było korzystniej. Muszę przyznać, że po przerobieniu tutaj ok 50lekcji umiem więcej niż po 1roku korepetycji. Korki wyglądały tak , ze w jakimś tekście musiałam wstawić jakieś słowo gdzie połowy zdania nie rozumiałam, a kor. owszem mi podpowiadała po jakiś 10min mojego zastanawiania (wiadomo czas był na jej korzysć).
   Odkąd uczę się z panią Agnieszką nie zamieniłabym tego kursu na korepetycje. Tutaj mogę robić zadania kiedy chcę i gdziekolwiek jestem mając tylko dostęp do internetu.. ile chcę czasu tyle poświęcam i nie płacę ani 1zł więcej.
   Patrząc na dotychczasową moją naukę- czy to samemu, czy na korepetycjach z pewnoscią muszę powiedzieć jedno – nie szkoda mi ani 1zł wydanej do tej pory na ten kurs, bo wreszcie widzę efekty.

   Ostatnio jednak trochę brak mi motywacji- pani Agnieszko może jakiś wpis na blogu motywujący??

   Pozdrawiam

   1. No właśnie… ja WIEM, że te lekcje są bardzo skuteczne 🙂
    I wiem niestety też, jak nieskuteczne potrafią być różne podręczniki i/lub korepetycje…

 2. Dobry wieczór Pani Agnieszko!
  Zwracam się do Pani z taką oto sprawą:
  Przeczytałem informacje o wykładzie internetowym na temat 5 najważniejszych niemieckich czasowników. Zauważyłem, że jest opłata 5 zł za wykład. Chciałem zapytać kogo dotyczy ta opłata?

 3. Pani Agnieszko czy jest również mozliwość kupienia całej ilości punktów? na wszystkie 200lekcji? W jaki sposób mogę kupię punkty? Pozdrawiam

  1. Nie, nie ma takiej możliwości. Polecam przelewy po ok. 200 zł.
   Najpóźniej od sierpnia zostanie znacznie uproszczony cennik za lekcje, bo okazuje się, że aktualny jest trochę zbyt skomplikowany, więc tym bardziej nie radzę przelewać większych sum ;). Wszystko będzie INACZEJ. Nie twierdzę, że drożęj lub taniej, cena pozostanie na razie ta sama. Ale będą wielkie techniczne w portalu.
   PS
   Dane kont wyślę Pani zaraz mailem.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s