Plany na 2013…

No i mamy kolejny rok i kolejne plany 😉

Co udało mi się zrealizować z planów na 2012?

 • Skończyłam pisać „Króliki„. Ok, ok, w końcu projekt rozrósł się tak ogromnie, że wyszła z tego nie książka, lecz portal internetowy. Ale jestem z tego kursu bardzo dumna, bo widzę jakie daje efekty.
 • W czerwcu ruszyła platforma z materiałami online do nauki, www.kursyniemieckiego.de. Mimo, że jest jeszcze dużo do zrobienia, jej „serce” bije: uczycie się, korzystacie, chwalicie…
 • Zabrałam się poważniej za webinary. Jestem zachwycona taką możliwością nauczania.
 • Zaczęłam pisać Codziennik, ale (niestety) jeszcze nie skończyłam. Jak to w życiu bywa, pojawiło mi się w życiu kilka nieoczekiwanych spraw, które wszystko opóźniły. Planowałam wydanie tej książki we wrześniu 2012, a jednak zrobi się z tego maj 2013. Ale co się odwlecze… Za to udało mi się namówić przyjaciółkę anglistkę do wspólnego napisania angielskiej wersji Codziennika! Udało mi się także namówić wspaniałą artystkę – fotografa do zilustrowania mojego Codziennika.
 • Faktycznie w końcu „opanowałam” dropbox i bardzo mi się w pracy przydaje
 • Zintensyfikowałam współpracę z wydawnictwem Poltext ku obopólnym korzyściom i radości. Urządzamy wspólnie różne konkursy itp.
 • Zintensyfikowałam współpracę z Deutsche Welle. Oni wykonują „kawał dobrej roboty” w tym samym kierunku co ja. Cenimy się wzajemnie, a z naszych kontaktów wynikają i w 2013 dalej będą wynikały różne korzyści dla Was.

A co z grubsza planuję na 2013?

 • Ukończenie pisania Codziennika (do końca stycznia). To w tej chwili pochłania lwią część mojego czasu.
 • Dalsze porządkowanie i szlifowanie materiałów na www.kursyniemieckiego.de. Ten portal cieszy się coraz większą popularnością, ale ci, którzy uczą się moim systemem wiedzą, że nie wszystko jest jeszcze tak, jak bym chciała. Zwłaszcza jeśli chodzi o grafikę jest jeszcze dużo do zrobienia.
 • Chcę na znacznie większą skalę oferować webinary i kursy/workshopy dla mniejszych i większych grup słuchaczy.
 • Zintensyfikować współpracę z innymi świetnymi lektorami, których znam.
 • Osiągnąć w sumie aż 200.000 fanów na stronie facebookowej JĘZYK NIEMIECKI, o ile to w ogóle możliwe. Już 100.000 wydawało mi się niewiarygodne, ale najwyraźniej liczba fanów jakoś nie przestaje rosnąć.

Wszystkim Wam serdecznie życzę spełnienia Waszych własnych postanowień noworocznych! A także dużo szczęścia, zdrowia i pomyślności w Nowym Roku 2013! 🙂

7 comments

 1. Pani Agnieszko!
  Życzę Pani Szczęśliwego Nowego Roku. Zdrowia, wszelkiej pomyślności i satysfakcji z pracy.
  Nawiązując do niemieckiego, chciałem zapytać ile będzie spotkań w tym roku na łączach internetowych?
  Pozdrawiam

 2. Życzę powodzenia w realizacji planów. Ja, w ramach postanowień noworocznych tyle sobie narzuciłam, że to chyba jednak plany na pięciolatkę, a nie na 2013. Przy dobrej organizacji…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s