Akademia L. Koźmińskiego – Wirtschaftsdeutsch – skorzystaj z ostatniej szansy

Akademia L. Koźmińskiego to jedna z najlepszych prywatnych szkół wyższych. Co do tego nie ma wątpliwości, przodują od lat we wszystkich rankingach.

Ostatnio uruchomiono tam ciekawe zaoczne studia podyplomowe pt. “Wirtschaftsdeutsch”. To oferta do wszystkich absolwentów znających już trochę niemiecki, ale chcących go dobrze doszkolić w dziedzinie, która jest ogólnie najbardziej potrzebna w większości środowisk pracy.

Na te studia przyjeżdżają ludzie dosłownie z całej Polski – no bo to tylko na weekendy. W pobliżu szkoły jest bardzo dobry i niedrogi hotel, gdzie na kartę słuchacza Koźmińskiego jest ogromna zniżka i jedynka ze śniadaniem kosztuje 100 zł, a dwójka 60 – słuchaczki się dogadują i mieszkaja razem. To nie jest dużo, jak na warszawskie ceny, także nie ma problemu zatrzymania się a Warszawie. Podróże do Wawy via POLSKIBUS też mają śmieszne ceny, np bilet. z Katowic do Wawy kosztuje średnio 20 zł, dostaje się w tym nawet kawę i bułeczki drożdżowe i ma się dostęp do internetu, więc drogie pociągi poszły już w odstawkę.

A najlepsze jest to, że – stan na dziś, 20 września – są jeszcze 3 miejsca wolne teraz od października. Zapisać się można teoretycznie do końca września, no ale kto pierwszy, ten lepszy.

Also, worauf wartest du? Das ist bestimmt eine sehr gute Idee!

2 comments

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s