Wymyśl tytuł – wygraj książkę!

Tak, tak, będzie i kolejna książka, pewnie zresztą niejedna ;).

„Moje” wydawnictwo Poltext ogłosiło właśnie konkurs na jej tytuł.

Kilka słów o tym nowym projekcie:

Będzie to rodzaj kalendarza na każdy dzień roku, po to, aby ułatwić Wam systematyczność nauki. Z mojego doświadczenia wynika, że właśnie brak systematyczności jest jednym z głównych powodów porażek w nauce. Z drugiej strony nie każdy ma czas, siłę i ochotę uczyć się godzinami, więc kalendarz będzie rodzajem „microlearningu” – mało, ale często ;).

Myślałam nad tytułem typu: „Kalendarz do nauki niemieckiego”, ale to wydaje mi się zbyt ponure, nieciekawe, niezachęcające i w ogóle nijakie. Liczę na to, że ktoś z Was będzie miał lepszy pomysł, a przy okazji może wygrać fajną książkę (plus torbę plażową).

Konkurs jest ogłoszony na facebookowej stronie wydawnictwa Poltext: http://www.facebook.com/pages/Wydawnictwo-Poltext. Tak się składa, że tylko zarejestrowani na facebooku mogą wziąć udział w tym konkursie.

Twoim konkursowym zadaniem jest więc wymyślenie fajnego, zachęcajacego tytułu do tego podręczniko-kalendarza. Swój pomysł wyślij na podany w warunkach konkursu (na facebooku) adres mailowy wydawnictwa Poltext. Ja anonimowo dostanę te tytuły i wybiorę trzy najlepsze propozycje. A więc trzech autorów najlepszych propozycji wygra po książce. Tym razem możecie sobie wybrać dowolną ksiązkę z całej oferty językowej (i nie tylko) wydawnictwa Poltext, więc jest w czym poszperać i powybierać. Propozycje można przesyłać na adres wydawnictwa do 12 sierpnia 2012 do godz. 23.59 ;). Wyniki ogłoszę 13 sierpnia.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s