Dzień 27 – majowe wyzwanie

Oto Twoje zadanie na dziś:

Dzień 27
Co będzie potrzebne? www.metodaAD.pl
Co masz zrobić? Nasza wspólna majowa zabawa powoli dobiega końca…Zarejestruj się w tym moim nowym portalu (jeśli jeszcze nie jesteś zarejestrowana/zarejestrowany).Są dwie możliwości:1. Nie znasz jeszcze tego portalu. Zarejestruj się DZIŚ, a dostaniesz automatycznie 151 (tylko dziś!) punktów gratis na przerobienie kilku pierwszych lekcji – próbnie, bez zobowiązań, żeby zobaczyć jak ten system działa. Ten kurs jest idealny dla uczniów od samego początku nauki do poziomu ok. B1.

2. Jesteś już zapisany/-a.

Jeśli odrabiasz lekcje bardzo systematycznie (zielone haczyki bez przerw, to DZIŚ, z okazji DZISIEJSZEGO wyzwania dostałaś/-łeś kilka punktów bonusowych (O ILE zgłosiłaś/-łeś się po nie mailem przed północą).

Planowany oficjalny start tego systemu dla wszystkich chętnych nastąpi w połowie czerwca. Na razie udostępniam wersję beta na promocyjnych warunkach ograniczonej liczbie użytkowników.

Przyznaję, że ci od poziomu B2 wzwyż oraz ci, którzy mają u mnie jakieś specjalne prawa mają dziś wyjątkowo wolne ;), ostatecznie jest niedziela.

Po co? „Metoda AD” to wynik kilku lat mojej pracy… To kurs prosto, szybko i zrozumiale prowadzący przez najważniejsze zagadnienia języka niemieckiego. Wyrabia dużą systematyczność pracy, co jest zbawienne dla wyników nauki. Polecam! Ale najlepiej przekonajcie się sami.

7 comments

 1. Dzień dobry Pani Agnieszko!
  Rozwiązałem większość Pani zadań. Myślę, że niemiecki jest taki jak trzeba. Oczywiście, są trudne rzeczy w niemieckim, jednak jak się potrenuje to i te trudne zadanie jest się w stanie wykonać. Majowe wyzwanie czasami obfitowało w trudne zadania, ale ja staram się być systematyczny. Obiecałem to sobie.
  Język ten bardzo lubię.
  Pozdrawiam
  Jakub Jeliński

 2. Witam, Pani Agnieszko na jakiego maila należy wysłać te punkty? Tan nauka z Panią i te majowe wyzwania bardzo wciągaja. pozdrawiam

 3. „Z tej specjalnej oferty (punkt 2) mogą skorzystać wyłącznie ci, którzy DZIŚ do godz. 23.50 zgłoszą się mailem po dodatkowe punkty (spełniając podane kryteria).”
  skoro do kursu przystapilem dzis, dziennie dostaje (za poprawnie zrobiona lekcje) tylko jeden zielony haczyk…to do 23.50 nie mam szans zglosic sie mailowo po dodatkowe punkty 😦

  1. Tak, to dwie różne rzeczy.
   „Nowi” na kursyniemieckiego.de, tzn. ci, którzy rejestrują się DZIŚ, dostają w prezencie automatycznie 151 punktów.

   System funkcjonuje już od kilku tygodni, więc chciałam „nagrodzić” dodatkowymi punktami także tych, którzy już się systematycznie uczą.

   Jedna I druga „promocja” faktycznie nie da się nijak połączyć ;).

 4. Witam Pani Agnieszko, robię co mogę, żeby zasłużyć na miano pilnej uczennicy :-). Bardzo dziękuję, za wszystkie bonusy otrzymane od Pani. Jeżeli jeszcze coś mogę dostać, to będzie mi bardzo miło. A tak na poważnie, kurs bardzo mi się podoba, mam nadzieję, że zostanę z Panią na dłużej. Serdecznie pozdrawiam, Krystyna Bugała

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s