Masz 12-17 lat? Wyjedź do Niemiec na kurs!

Ciągle dostaję od Was zapytania, czy mogę polecić w Niemczech jakąś szkołę językową.  Widać, że wielu z Was myśli o wyjeździe w lecie, o podszkoleniu niemieckiego wśród Niemców… I słusznie.

Tak! Polecam Wam coś, a mianowicie…

specjalny kurs dla młodzieży od 12 do 17 lat w Wiesbaden. Rozpoczyna się 21 lipca i trwa 2 tygodnie.

Kurs zapowiada się absolutnie super z różnych powodów. Organizuje go bardzo renomowana warszawska firma LINGWISTA,  o długiej tradycji i wielkim doświadczeniu. Zakwaterowanie uczniów jest w niemieckich rodzinach, po 2 osoby (ale z różnych krajów, żeby nie mówić ze sobą po po polsku). Razem z grupą jedzie polski opiekun i jest cały czas na miejscu, współogranizuje (razem ze szkołą językową) wycieczki i zajęcia popołudniowe.

Na kurs przyjeżdża młodzież z całego świata i grupy dzielone są tak, żeby w miarę możności nie rozmawiać w swoim ojczystym języku. Będą Francuzi, Anglicy, Azjaci, Hiszpanie itd. itd.

W cenie zawarte jest dosłownie wszystko – mieszkanie, jedzenie, wycieczki… To wbrew pozorom wcale nie tak drogo; dorośli płacą tyle za pobyt językowy bez takich dodatków jak program popołudniowy, wycieczki czy wyżywienie… A tu jest all inclusive, opłaca się.

Kurs nadaje się dla uczniów, którzy przynajmnie odrobinę znają niemiecki… A1 powiedziałabym (bez górnego pułapu, rzecz jasna, bo będą też grupy dla zaawansowanych). Wyjazd jest z Warszawy, Poznania, Łodzi lub za niewielką dopłatą także z innych miast.

To połączenie przyjemnego z pożytecznym – z jednej strony SPASS i wspaniała przygoda za granicą, z drugiej storny nauka – inwestycja w lepsze stopnie, w lepszą przyszłość, w międzynarodowe znajomości…

Jeśli skontaktujecie się z panem Łapaczem (w.lapacz@lingwista.com.pl lub tel. w Warszawie 22 636 76 56) i powiecie, że dzwonicie z polecania Agnieszki Drummer, to dostaniecie na ten kurs 200 zł zniżki (a nie 100 zł, jak widać tu na reklamie).

Ilość miejsc jest oczywiście ograniczona, kto pierwszy, ten lepszy 😉

A gdzie jest Wiesbaden? Tu:

Źródło: Wikipedia

10 comments

    1. ;)))) Ha, ha, chciałabym być taką STARSZĄ panią w wieku lat 18 ;)))
      A serio mówiąc – tak, są też dobre oferty, ale indywidualne, nie w grupie z opiekunem. Düsseldorf lub Berlin lub München lub Hamburg.

  1. A ile dla takiej jeszcze starszej Pani (tj. 19 lat) by taki kurs w Monachium kosztował? 🙂 i gdzie się o coś takiego dowiadywać?

    1. niekoniecznie… kursy będą na miejscu na różnych poziomach… a mieszka się z niemiecką rodziną też z kimś drugim, na ogół to ktoś z innego kraju, ale można by ewentualnie „zorganizować” też inną Polkę na wyższym poziomie niemieckiego…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s