Dzień 5 – majowe wyzwanie

Oto Twoje zadanie na dziś:

Dzień 5
Co będzie potrzebne? Być może zeszyt i słownik, np. http://de.pons.eu/
Co masz zrobić? Wypełnij podaną ankietę. Jest ona całkowicie anonimowa i po wysłaniu danych możesz sobie obejrzeć statystyki, co odpowiadają inni ;). Jeśli jakichś słówek jeszcze nie znasz – zapisz sobie. UWAGA! Tę ankietę na dole słabo widać, a jeszcze gorzej widać jej wyniki! Polecam Wam więc wypełnić ją tu (to dokładnie TA SAMA ankieta, ale graficznie znacznie lepiej rozwiązana): https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dGZqejh0UzZ1OVk4Y0RBWFNjTnZMTUE6MQ#gid=0
Po co? Ankieta dotyczy Ciebie i Twojego „dnia codziennego”. To różne proste pytania, które wypada rozumieć po niemiecku i na które wypada potrafić odpowiedzieć!

8 comments

 1. Dobry wieczór Pani Agnieszko!
  Świetna ankieta. Zrozumiałem prawie wszystko. Świetny pomysł! Jestem pewien, że następny będzie również ciekawy. Zresztą do tej pory zadania były wspaniałe.
  Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru i dobrej nocy.
  Jakub Jeliński

 2. Witam i bardzo żałuję, ze dopiero dziś przyłączyłąm się do wyzwania…niestety brak czasu mi nie pozwolił mimo, iż starałam się pilnować terminu…mam nadzieję, że jeszce nie jest za póżno na przyłączenie się do Was!!! Pozdrawiam i gratuluję pomysłu. wreszcie mogę pobawić się językiem obcym, którego kocham!!!

 3. Dziś już dzień nr 6 majowego wyzwania, więc spojrzałam, ile osób w sumie wypełniło tę – wczorajszą – ankietę: 671. To SUPER! :).
  Jestem z Was dumna! ;).

  Oczywiście ankieta pozostaje w dalszym ciągu „otwarta”, bo niektórzy dołączają do „wyzwania” później, więc niech też mają szansę postarać się zrozumieć moje pytania…

 4. Witam – ja przedwczoraj natknełam się na Pani bloga i postanowiłam sobie w styczniu maj urządzić 🙂 A w ogóle blog super.
  pozdrawiam serdecznie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s