5 najważniejszych niemieckich czasowników – DARMOWY WEBINAR

Początkujących zapraszam na porządną „lekcję” internetową o pięciu najważniejszych niemieckich czasownikach. Kiedy? W poniedziałek, 12 marca, o godz. 20.00 (do 21.00).
Dlaczego akurat taki temat?
Bo czasowniki są w niemieckim generalnie najważniejsze! A najważniejszych 5 czasowników jest właśnie NAJważniejszych ;).

Czego się dowiecie/nauczycie?

Najpotrzebniejszych rzeczy, zwrotów i konstrukcji wokół właśnie tych pięciu „bohaterów” języka niemieckiego.
Czy warto się zapisać?
Bardzo warto.
Lekcja jest zupełnie darmowa, „nafaszerowanaciekawymi, a jednocześnie „strawnymi„, a przede wszystkim BARDZO POTRZEBNYMI informacjami.

Zapisać powinni się wszyscy początkujący, ci na poziomie A1 lub ewentualnie A2. Jeśli zapisze się ktoś na wyższym poziomie, to też proszę bardzo, ale „na własne ryzyko” – więc niech potem nie marudzi, że było za proste ;).
O poziomach biegłości językowej pisałam kiedyś tu: https://agnieszkadrummer.wordpress.com/2010/12/26/poziomy-bieglosci-jezykowej/

Zapisać można się wypełniając poniższy formularz:

Do usłyszenia w poniedziałek!

Reklama

4 comments

  1. Dobry wieczór Pani Agnieszko. Przesłałam dwa formularze zgłoszeniowe okolo 23:40 na webinar ale w pierwszym zrobilam błąd i zamiast koncówki e-maila „wp.pl” wpisalam „wp.po” Przepraszam za pomyłke. Pozdrawiam Serdecznie.

  2. Dobry wieczór Pani Agnieszko 🙂 Zapisałem się na Webinar na jutro,nie otrzymałem jednak zaproszenia :<,wiem ze jest przeznaczony raczej dla początkujących,ja z C1 mam już nie tak dużo oceanu do przepłynięcia,jednak zawsze fajnie jest posłuchać Pani i wielu ciekawych rad.
    Pozdrawiam:)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s