Pisanie bloga

Chwilami wcale nie tak łatwo jest regularnie prowadzić bloga. Zwłaszcza w nadchodzącym kwietniu będę miała na to wyjątkowo mało czasu. Najpierw jadę na dwa tygodnie do rodziny do Warszawy. Potem muszę pojechać do Monachium, żeby zorganizować tam mieszkanie, szkołę dla dziecka i parę innych rzeczy niezbędnych z powodu czekającej nas niebawem przeprowadzki. Równolegle pracuję, uczę niemieckiego przez skype i piszę kolejną książkę. Wątpię, czy zostanie mi jeszcze jakikolwiek czas na pisanie. Od maja będzie znowu trochę spokojniej, więc nadrobię zaległości.

To tak tytułem wyjaśnienia, żeby sobie ktoś nie pomyślał, że blog mi się znudził ;-).

2 comments

  1. Drobna aktualizacja: jest nawet gorzej, niz planowalam. Przez wybuch wulkanu w Islandii i niemoznosc latania wszystko sie jeszcze bardziej skomplikowalo, a najgorsze w tym jest fakt, ze nie mam ze soba swojego laptopa i czuje sie jak bez reki. Bede tak musiala przezyc jeszcze do poczatku maja, ale trudno bedzie ;-).

  2. Czesc:D potrzebuje pomocy żeby mi ktos odpowiedział na pytania: Wo hast du gearbeitet? Was hast du gemacht? , Wie lange hast du gearbeitet? , Hast dir die Arbeit spab gemacht?Warum(nicht)?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s